Logo Društvo psorijatičara Hrvatske

Društvo psorijatičara Hrvatske - Croatian Psoriasis Association

Vrijeme je da se prestanemo sakrivati. Vrijeme je da počnemo djelovati!

U povodu obilježavanja Svjetskog dana psorijaze i početka kampanje "Fokus na mene, ne na moju kožu", Društvo psorijatičara Hrvatske poziva Vas na konferenciju za novinstvo na kojoj će se po prvi put objaviti rezultati istraživanja "Kvaliteta života psorijatičnih bolesnika u Hrvatskoj",

u utorak, 23. listopada 2012. u 11.00 sati u seminarskoj dvorani Klinike za kožne i spolne bolesti KBC-a "Sestre milosrdnice", Vinogradska 29, u Zagrebu

Sudionici konferencije za novinstvo:

Darko Bošnjak - predsjednik Društva psorijatičara Hrvatske

Mag. Inka Marinić - glasnogovornica Društva psorijatičara Hrvatske

prof. dr. sc. Marija Kaštelan, dr. med. - Voditelj Referentnog centra Ministarstva zdravlja za psorijazu

prof. dr. sc. Andrija Stanimirović, dr. med. - dopredsjednik Društva psorijatičara Hrvatske

Dr. sc. Suzana Ožanić-Bulić, dr. med. - Hrvatsko dermatovenerološko društvo


S poštovanjem,

Mag. Inka Marinić

glasnogovornica Društva psorijatičara Hrvatske

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Zatvori' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.