Logo Društvo psorijatičara Hrvatske

Društvo psorijatičara Hrvatske - Croatian Psoriasis Association

Vrijeme je da se prestanemo sakrivati. Vrijeme je da počnemo djelovati!

U subotu 27. listopada, Društvo psorijatičara Hrvatske na Cvjetnom trgu u Zagrebu organizira događanje gdje će biti postavljena instalacija putem koje će svatko moći barem na trenutak doživjeti kako je to biti u koži oboljelog od psorijaze te zanimljivi info pult za sve građane.

Čekamo Vas od 09:00 do 13:00 sati!

A za glazbenu podršku, zadužena je pulska grupa M.R.P (Moć Rasute Pažnje). Vidimo se na Cvjetnom!!!

Kampanja

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Zatvori' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.