Fokus na meneU subotu 27. listopada, Društvo psorijatičara Hrvatske na Cvjetnom trgu u Zagrebu organiziralo je događanje gdje su postavljene instalacije putem koje je svatko mogao barem na trenutak doživjeti kako je biti u koži oboljelog od psorijaze te zanimljivi info pult za sve građane.

Specijalisti dermatovenerologiije iz raznih hrvatskih gradova, također su svojim prisustvom dodatno podržali početak kampanje.

Za glazbenu podršku, zadužena je bila pulska grupa M.R.P (Moć Rasute Pažnje).

Kampanja, pod pokroviteljstvom ministarstva Zdravlja RH, posjetiti će razne gradove diljem Hrvatske.