Logo Društvo psorijatičara Hrvatske

Društvo psorijatičara Hrvatske - Croatian Psoriasis Association

Vrijeme je da se prestanemo sakrivati. Vrijeme je da počnemo djelovati!

E-Dermatologija

Grupna analiza jedan je od pravaca psihodinamički orijentirane grupne psihoterapije. Jedan od ciljeva grupne analize je pokretanje razvoja osobnosti, njegovo omogućavanje i stimuliranje. Osobama koje pate od emocionalnih poremećaja može poslužiti kao metoda liječenja i prevencije.

Skupina edukantica i edukanata grupne analize u superviziji, po pristupačnim uvjetima nudi mogućnost grupne terapije.

Edukantice i edukanti se usavršavaju pri Institutu za grupnu analizu u Zagrebu. Zbog epidemioloških mjera grupna analiza u ovome se periodu provodi online, dok će se kasnije održavati uživo u Zagrebu i Rijeci.

Za dodatne informacije i daljnje dogovore molimo javite se mailom na Ova e-mail adresa je zaštićena od spam botova. Vaš JavaScript treba biti uključen da bi ju vidjeli. obzirom da članovima Društva psorijatičara Hrvatske se nude posebne pogodnosti.

Janssen

Plus.hr

WPD 2021

Ikona YouTube logotipa Ikona Facebook logotipa Ikona Instagram logotipa

Ova web stranica koristi kolačiće

Ova web stranica koristi kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Klikom na poveznicu 'Informacije' saznajte više o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.