E-Dermatologija

Krug: grupna analiza

Grupna analiza jedan je od pravaca psihodinamički orijentirane grupne psihoterapije. Jedan od ciljeva grupne analize je pokretanje razvoja osobnosti, njegovo omogućavanje i stimuliranje. Osobama koje pate od emocionalnih poremećaja može poslužiti kao metoda liječenja i prevencije.

Skupina edukantica i edukanata grupne analize u superviziji, po pristupačnim uvjetima nudi mogućnost grupne terapije.

Edukantice i edukanti se usavršavaju pri Institutu za grupnu analizu u Zagrebu. Zbog epidemioloških mjera grupna analiza u ovome se periodu provodi online, dok će se kasnije održavati uživo u Zagrebu i Rijeci.

Za dodatne informacije i daljnje dogovore molimo javite se mailom na dph.croatia@gmail.com obzirom da članovima Društva psorijatičara Hrvatske se nude posebne pogodnosti.